CENY PRO VÍTĚZE VĚNUJE 

 

HEAD_Icon_REG_rgb

LOGO_HEAD BLACK-WEB

 

 

 

kickthewaves-waterquipment


waka550x183

 


VÍTĚZOVÉ MAJÍ NA PÁDLE

TRUBKU

compotech BĚHÁME S CEP

RunSocks2

 


 

machovsky_kontura

 

 


 

NEZAPOMEŇTE NA 

  

krumlov

 

 

DMPZ pom†h†me s pokorou (1) (kopie)

 


 

PŘIDEJ SE K NÁM

facebook exceed
 

BOBR CUP 2015 - přípravy začínají

« zpět
04.09.2015 / 8:06

Free Litovel Bobr Cup už za měsíc v Litovli

Tradiční akce podzimní sportovní sezony na Hané se pomalu blíží. V Litovli odstartuje  první říjnovou sobotu 21. ročník mistrovství České republiky a akademické MČR v závodě tříčlenných extrémních štafet Free Litovel Bobr Cup 2015. Nad soutěží kombinující běh, horské kolo a kajak převezme letos záštitu hejtman Olomouckého kraje pan Jiří Rozbořil.  „Free Litovel Bobr Cup dosáhl na další světovou metu. Od letošního roku bude náš závod plnoletý i ve Spojených státech amerických. Jinak ale už můžeme říct, že Bobr Cup si prošel dětskými nemocemi, všechno důležité se nám podařilo vychytat a tak není třeba závodníky překvapovat nějakými novinkami. Tratě zůstávají stejné, jako v posledních dvou letech, takže budeme moct poměřit výkony s minulými ročníky. Vody v řece Moravě je zatím minimum, ale už několikrát v minulosti se stalo, že v posledních týdnech zapršelo a vše bylo jinak, než jak po měsíc před startem vypadalo. Teď ovšem legendární brody zůstávají skoro suché, no ale uvidíme, přeci jen do startu zbývají ještě čtyři týdny,“ sdělil člen organizačního týmu Tomáš Kutý.

 

Start závodu je jako obvykle naplánován na pravé poledne první říjnové soboty, tedy dvanáct hodin 3. 10. 2015 v areálu loděnice TJVS Litovel. Na závodníky znovu čeká 45 kilometrů tratí rozdělených do tří disciplín - běhu, horského kola a kanoistiky. Závodníci se mohou těšit na několik brodů řeky Moravy i atraktivní sjezd cílové rampy pro finišující vodáky. Rekord tratě drží vítězné trio z roku 2013 týmu Pivovar Litove/OpavaNet ve složení Radek Hübl (běh), Jaroslav Kulhavý (MTB) a Tomáš Slovák (kajak), tehdy se čas zastavil na hodnotě 2:08:57. 

 

V loňském roce se závodu zúčastnilo přes 250 tříčlenných trojic. Týmy i jednotlivý závodníci se mohou v předstihu registrovat na webu závodu. Na stejné stránce získáte i další informace o akci, postupně najdete aktuality i na facebookové stránce.  generální partner soutěže

   logo-litovel-cervena

Hlavní  partneři soutěže

 logo_Autocentrum (kopie) 

trek_web

 

volkswagen-logo

 

 

logo IN LIFE uprava kolecko

 

WE-logo-01_web

 

 

Bez názvu 2 (kopie 2)

 


Mediální  partneři soutěže

logo RR elipsa s WWW

 


 Podporují nás 

litovel
město LITOVEL


kraj

 


  Partneři soutěže

logo_gran_web

 

 

craft_logo-120

 

 

RETIS-logo_A4_PRINT (kopie 2)

 

logo_cep_sw_1103_CS2

 

inov-8-logo-black

   

logo-hopax


drevo_logo


 caes

 

CafeGape

 

toitoi

 

 

caus


medi_compression

 

teamtaxilogo