CENY PRO VÍTĚZE VĚNUJE 

 

HEAD_Icon_REG_rgb

LOGO_HEAD BLACK-WEB

 

 

 

kickthewaves-waterquipment


waka550x183

 


VÍTĚZOVÉ MAJÍ NA PÁDLE

TRUBKU

compotech BĚHÁME S CEP

RunSocks2

 


 

machovsky_kontura

 

 


 

NEZAPOMEŇTE NA 

  

krumlov

 

 

DMPZ pom†h†me s pokorou (1) (kopie)

 


 

PŘIDEJ SE K NÁM

facebook exceed
 

CEP na BOBR CUPU 2014

« zpět
25.09.2014 / 9:23

CEP – kompresní výrobky pro sport   -   http://www.cepsports.cz/

 

CEP_Keyvisual_Running_Lifestyle_Unisex


Značka CEP je synonymem maximální funkčnosti díky svým produktům prémiové kvality, které poskytují kompresní benefity pro maximální výkon. Jako součást společnosti medi (německý výrobce technologicky špičkových zdravotnických výrobků, který se stal jedním z vůdčích hráčů na trhu se zdravotnickými potřebami) sdílí CEP tytéž mimořádně vysoké, nejmodernější výrobní standardy a unikátní kompresní technologii značky medi („medi compression“).

Společně s renomovanými vědci, lékaři a sportovci zúročila společnost medi tyto bohaté znalosti a optimálně je integrovala do všech produktů CEP tak, aby splnila velmi specifické potřeby sportovců. Výsledek: Prvotřídní pohodlí při nošení s mnoha různými benefity navíc, jako jsou např. zvýšený výkon a rychlejší regenerace, zlepšená svalová a kloubní stabilizace, zvýšená koordinace přinášející větší pohybovou přesnost a také vynikající ochranu před zraněními

Není tedy překvapením, že stále více sportovců všech úrovní chce zažít koncept CEP na vlastní kůži při provozování svého sportu – ať už jde o běh, triatlon, fitness, zimní sporty, outdoorové sporty, týmové sporty, cyklistiku, jezdectví nebo golf.
Sportovní ponožky jsou hlavním produktem CEP a přicházejí na trh v modelech přesně přizpůsobených speciálním požadavkům sportovců. Jedná se o kompresní podkolenky, kompresní lýtkové návleky a také krátké kompresní ponožky. Portfolio CEP dále zahrnuje kompresní stehenní návleky a sportovní kompresní oblečení - běžecké šortky, ¾ běžecké šortky, běžecké kalhoty, cyklistické šortky a šortky BASE v klasické i ¾ podobě. Všechny vyjmenované produkty vykazují stejnou kvalitu, funkčnost a benefity jako sportovní podkolenky. Kolekci CEP doplňuje výběrové funkční sportovní oblečení (trička Ultralight) navržené a vyrobené speciálně za účelem maximálního pohodlí. Tyto položky – v kombinaci s podkolenkami a šortkami vybavenými technologií medi compression – poskytují sportovcům kompletní sortiment výrobků, ze kterého si mohou vybrat tak, aby mohli mít požitek z jedinečných benefitů a prémiové kvality značky CEP, a to doslova od hlavy až k patě.

Portfolio CEP zahrnuje 4 různé produktové řady, ze kterých si zákazníci snadno vyberou správné produkty splňující jejich potřeby: CEP Progressive+, Dynamic+, Recovery+ a Active. Každá z těchto produktových řad je vyladěna se zřetelem ke specifickým použitím (tj. k danému sportu); všechny řady se symbolem ‘+’ v sobě obsahují kompresi. CEP splňuje funkční požadavky široké škály sportů pomocí speciálních polstrovaných zón, cíleného využití komprese a dalších specifických prvků.

Mezi uživatele produktů CEP patří např. americký běžec Meb Keflezighi (vítěz Boston Marathonu 2014), triatleti Michelle Vesterbyová (Dánsko) a Andy Potts (USA), sportovci Německé lyžařské asociace (DSV), vítěz sjezdu na lyžích v Kitzbühelu Daron Rahlves (USA), profesionální horolezec Stefan Siegrist (Švýcarsko), vítěz US Open a Wimbledonu v mužské čtyřhře Philipp Petzschner (Německo), basketbalisté bundesligového týmu medi Bayreuth a slovinský národní basketbalový tým, mnozí profesionální fotbalisté v evropských ligách (např. Arjen Robben – Bayern Mnichov), hokejový tým The Kölner Haie (Německo), házenkářský tým MT Melsungen (německá liga, 1. divize) a The Berlin Recycling Volleys (volejbalový mistr Německa pro rok 2012) – ti všichni a mnozí další nosí značku CEP. Z českých sportovních týmů můžeme jmenovat např. extraligové volejbalistky SK UP Olomouc (3. místo v sezóně 2013/2014), extraligové házenkáře HC Zubří či elitní MTB tým Česká spořitelny.  generální partner soutěže

   logo-litovel-cervena

Hlavní  partneři soutěže

 logo_Autocentrum (kopie) 

trek_web

 

volkswagen-logo

 

 

logo IN LIFE uprava kolecko

 

WE-logo-01_web

 

 

Bez názvu 2 (kopie 2)

 


Mediální  partneři soutěže

logo RR elipsa s WWW

 


 Podporují nás 

litovel
město LITOVEL


kraj

 


  Partneři soutěže

logo_gran_web

 

 

craft_logo-120

 

 

RETIS-logo_A4_PRINT (kopie 2)

 

logo_cep_sw_1103_CS2

 

inov-8-logo-black

   

logo-hopax


drevo_logo


 caes

 

CafeGape

 

toitoi

 

 

caus


medi_compression

 

teamtaxilogo