CENY PRO VÍTĚZE VĚNUJE 

 

HEAD_Icon_REG_rgb

LOGO_HEAD BLACK-WEB

 

 NATANKUJTE U NÁS

 zaf_baner bobr cup_vysoky 02

 

 

kickthewaves-waterquipment


waka550x183

 


VÍTĚZOVÉ MAJÍ NA PÁDLE

TRUBKU

compotech 



BĚHÁME S CEP

RunSocks2

 


 

NEZAPOMEŇTE NA 

  

krumlov

 

 

DMPZ pom†h†me s pokorou (1) (kopie)

 


 

PŘIDEJ SE K NÁM

facebook exceed
 

Přihlášené týmy

Vypsat dle kategorie:


PořadíČísloTýmZávodníci
11testTest Test
Test Test
Test Test
22Trio pianissimoDaniel Biksadsky
Peter Reisinger
Peter Banak
33Smečka hbitých orgánůRadek Eschler
Filip Kovařík
Jiří Hrabal
44Nalezený-Dědek-HrabalPavel Nalezený
Jan Dědek
Pavel Hrabal
55TuleniMartin Beneš
Martin Jankulár
Standa Heinz
66Pribináček teamPetr Hudec
Pavel Čadílek
Petr Čepěl
77Pribináček teamPetr Hudec
Pavel Čadílek
Petr Čepěl
88Béčkaři!Martin Učík
František Prášil
Lada Eliášová
99pokusečekPokuseček Pokuseček
Pokuseček Pokuseček
Pokuseček Pokuseček
1010N.F.I. MetallMartin Šilberský
Petr Bartoněk
Tomáš Hlavinka
1111RyChLe A zBěSiLeMartin Šnobl
Petr Pospíšil
Zdeněk Bozděch
1212SLEPICO TeamLukáš Doubek
Tomáš Dejmak
Jiří Hron
1313SRTG ProstějovJán Hrádel
Jiří Kadlčík
Vojtěch Čuba
1414VlahuroRoman Solich
Vladan Sohr
Jan Heto
15156 romantických vajec na tratiKamil Čigáš
Aleš Palarčík
Bob Hala
1616NezmařiMichala Hejna
Petr Kratochvíl
Martin Mišurec
1717ŠneciLukáš Gála
Zdeněk Schinneck
Lucie Gálová
1818Chlapi v akciPavel Hála
Petr Novotný
Roman Boček
1919Dezorient ExpressJiří Vozák
Štěpán Sojka
Tomáš Krč
2020free teamMiroslav Mašlík
Martin Buchta
Petr Novotný
2121Ufoporno TeamJan Kubišta
Denisa Skrbková
Martin Matzner
2222Hradecký telataPatrik Opoce Mach
Jarda Dědek Suchý
Marek Mára Souček
2323AK Drnovice I - DámyMarie Hynštová
Milena Vodehnalová
Gabriela Bílovská
2424Masakr TeamDalibor Krikl
Roman Hlavinka
Antonín Prucek
2525VotrociStanislav Plíšek
Lukáš Mejstřík
Pavel Pavlík
2626Litovelský šokPavel Jína
Lubomír Vychodil
Bob Hrabec
2727HadiceJan Brtník
Vladimír Menšík
Michal Valenta
2828Gripeni z BradlaPetr Lollek
Libor Fréhar
Oldřich Bartoš
2929Žízniví bobřiMartina Benešová
Blanka Hlavenková
Hana Svobodová
3030KrušnoženkyPetra Bulecová
Agata Vanková
Dáša Brezinova
3131Lukovští Laufaři APetr Ovčáček
Josef Březík
Přemysl Ulman
3232TRISKILudvík Vacek
Pavel Milerski
Šimon Mastný
3333Spolužáci po X+1 letechJiří Peřina
Daniel Zavadil
Radek Pospíšil
3434Pilsen boysFilip Holeček
Pavel Hrabě
Petr Gotz
3535The beaver loversMartin Lerch
Jaroslav Petr
Radek Buriánek
3636PacakteamMiroslav Pazdera
Jaroslav Žitný
Zdenek Voldán
3737ProsportJiří Štěpánek
Přemysl Semorád
Jaroslav Peňáz
3838XTR TEAMPetr Kepka
Petr Laňka
Daniel Bauštein
39393D Fitness Race TeamRoman Hodek
Ludvík Dlabka
Oldřich Houdek
4040FofrmeniLibor Valenta
Karel Slezáček
Martin Zaoral
4141Czech outdoor eXtréme XXKristýna Dvořáková
Zdeňka Němcová
Ludmila Šídlová
4242D.U.CH. MěřínPeter Chaloupka
Tomáš Uchytil
Karel Láznička
4343KolemjdoucíFrantišek Kopečný
Gamba Sedláček
Zdeněk Vybíral
4444Czech Outdoor eXtréme Team MastersPetr Bielčik
Jaroslav Martínek
Leoš Roušavý
4545Cyklo KOALA MOOLBIKE.CZRoman Špičák
Martin Langer
Karel Bránka
4646VVS VerměřovicePetr Holuša
Břetislav Martínek
Josef Snopek
4747Kokosy na bobruOndřej Martinek
Ctirad Jarma
Adam Švarc
4848AK Drnovice II - KočkyPavlína Poláčková
Barbora Průdková
Marie Mašínová
4949VITALTECHMilan Verner
Zdeněk Novák
Pavla Valešová
5050Helmut teamMartin Sucharda
Marek Škrlant
Zbyněk Toman
5151Růže mezi trnyEliška Nejedlá
Michal Bureš
Martin Škrlant
5252TriSK Olomouc HVRudolf Hansgut
Milan Pekař
Miroslav Mynář
5353TriSK OlomoucMiroslav Kachyňa
Petr Šlížek
Jiří Černoch
5454Rychlé spermieRudolf Pešan
Nikola Jančijuk
Tomáš Navrátil
5555OSHPavel Szturz
Petr Liszka
Lenka Čatková
5656Hokus pokusPetr Lebeda
Miroslav Macháček
Petr Gotz st.
5757HOFOndřej Juřík
Jan Szturz
František Salaj
5858Tři veteráni - Virtualis TeamJari Kurri
Velký Fred
Otec Ivo
5959SurikatyRadek Svozil
Tomáš Techet
Barbora Řeháková
6060TriSK Olomouc GirlsBarbora Korhoňová
Lucie Mynářová
Renata Večerková
6161Splašení slimáciJosef Faltýnek
Jiří Skála
Vítězslav Kaller
6262Družstvo česko-slovenského přátelstvíStanislav Hošek
Josef Fiala
Marek Radovich
6363Snad se sejdemJosef Kaška
Tomáš Richter
Lucie Potůčková
6464RYCHLÁ ROTATomáš Jančík
Mira Procházka
Chip n Dale
6565Tre Dolce GrazieLenka Koudelková
Lenka Šindelářová
Kateřina Tomečková
6666PelicansTomáš Halbrštát
Šimon Tabačko
Jakub Mlčoch
6767Až na krevMichal Jelínek
Lukáš Jelínek
Vít Vondráček
6868KaLiBrLukáš Smyčka
Svatoslav Běhůnek
Tomáš Král
6969PERLINIDaniel Prucek
Martin Tyráček
Pavel Tuháček
7070malá vídeňmiroslav rybarik
libor kabilka
vratislav muzikant
7171DovedovéPavel Faltýnek
Ladislav Pavlík
Rostislav Klíma
7272Tři GrácieRadka Vernerová
Barbora Švábová
Renáta Švábová
7373Harrisarts extreme teamEda Štumpf
Martin Vítek
Ondřej Dlabka
7474Hoffmann-Žižák TeamKamil Samek
Josef Jůna
Martin Žák
7575YOUDA TEAMMichael Hroneš
Jiří Balický
Jiří Pavlík
7676ParabobřiOndřej Bryx
Petr Bryx
Michal Derka
77772V BIKERSMilan Houdek
Vladimír Houdek
David Chod
7878Dva frajeři a jedno hovadoTrojan Ivanov
Kamil Brachař
Jan Král
7979KrušnohorciMartin Šindelář
Martin Rytych
Jindra Outrata
8080Dlouhá PéraFranta Heřman
Josef Bešta
Dan Král



  generální partner soutěže

   logo-litovel-cervena

Hlavní  partneři soutěže

 

SEAT_Master_Logo_Vertical

logo_Autocentrum (kopie) 

trek_web

 

logo IN LIFE uprava kolecko

 

WE-logo-01_web

 

 

Bez názvu 2 (kopie 2)

 


Mediální  partneři soutěže

logo RR elipsa s WWW

Denik-logo-RGB

 


 Podporují nás 

litovel
město LITOVEL


kraj

 


  Partneři soutěže

 

VolumeUp_logo

 

  

logo_gran_web

 

 

craft_logo-120

 

 

RETIS-logo_A4_PRINT (kopie 2)

 

logo_cep_sw_1103_CS2

 

inov-8-logo-black

   

logo-hopax


drevo_logo


 caes

 

sprintel_internet_logo

 

CafeGape

 

toitoi

 

sos 

 

caus


medi_compression

 

teamtaxilogo