CENY PRO VÍTĚZE VĚNUJE 

 

HEAD_Icon_REG_rgb

LOGO_HEAD BLACK-WEB

 

 

 

kickthewaves-waterquipment


waka550x183

 


VÍTĚZOVÉ MAJÍ NA PÁDLE

TRUBKU

compotech 



BĚHÁME S CEP

RunSocks2

 


 

machovsky_kontura

 

 


 

NEZAPOMEŇTE NA 

  

krumlov

 

 

DMPZ pom†h†me s pokorou (1) (kopie)

 


 

PŘIDEJ SE K NÁM

facebook exceed
 

Přihlášené týmy

Vypsat dle kategorie:


PořadíČísloTýmZávodníci
11TREK / OpavaNetLuboš Geisl
Jan Škarnitzl
Karel Slepica
22Trio pianissimoDaniel Biksadsky
Peter Reisinger
Peter Banak
33Smečka hbitých orgánůRadek Eschler
Filip Kovařík
Jiří Hrabal
44"Dědci + Hraboš"Michaela Dědková
Jan Dědek
Pavel Hrabal
55TuleniMartin Beneš
Miroslav Juríček
Matěj Hradec
66Pribináček teamPetr Hudec
Pavel Čadílek
Petr Čepěl
77neseremesestimJan Kašparů
Jan Neset
Petr Čamek
88Béčkaři!Martin Učík
František Prášil
Lada Eliášová
99PoříčáciJan Cháb
Michal Řezníček
Zdeněk Mikoláš
1010N.F.I. MetallMartin Šilberský
Petr Bartoněk
Tomáš Hlavinka
1111TOPTE DŘEVEM - Obouchané kalačeRichard Hvozdecký
Ed Muller
Zdeněk Šolc Pečovatel
1212SLEPICO TeamLukáš Doubek
Tomáš Morvay
Jiří Hron
1313SRTG ProstějovJán Hrádel
Jiří Kadlčík
Vojtěch Čuba
1414VlahuroRoman Solich
Vladan Sohr
Jan Heto
15156 romantických vajec na tratiKamil Čigáš
Aleš Palarčík
Bob Hala
1616TEST
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/local/hosting/home/bobr-cup.cz/web/www/mdl_statistiky/index.php on line 104
1717ŠneciLukáš Gála
Zdeněk Schinneck
Lucie Gálová
1818Chlapi v akciPavel Hála
Petr Novotný
Roman Boček
1919Dezorient ExpressJiří Vozák
Štěpán Sojka
Tomáš Krč
2020free teamMiroslav Mašlík
Martin Buchta
Petr Novotný
2121Ufoporno TeamIva Petrušková
Kristýna Pospíšilová
Milan Pastorek
2222TEST
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/local/hosting/home/bobr-cup.cz/web/www/mdl_statistiky/index.php on line 104
2323AK Drnovice I - DámyMarie Hynštová
Milena Vodehnalová
Gabriela Bílovská
2424Masakr TeamIvo Chytil
Roman Hlavinka
Antonín Prucek
2525VotrociStanislav Plíšek
Lukáš Mejstřík
Pavel Pavlík
2626Litovelský šokPavel Jína
Lubomír Vychodil
Bob Hrabec
2727HadiceJosef Zlámal
Vladimír Menšík
Michal Valenta
2828Gripeni z BradlaPetr Lollek
Libor Fréhar
Oldřich Bartoš
2929Žízniví bobřiJiří Černoch
Martin Střída
Hana Svobodová
3030KrušnoženkyPetra Bulecová
Agata Vanková
Dáša Brezinova
3131Lukovští Laufaři APetr Ovčáček
Josef Březík
Přemysl Ulman
3232TRISKILudvík Vacek
Pavel Milerski
Šimon Mastný
3333Spolužáci po X+1 letechMagda Zdráhalová
Daniel Zavadil
Radek Pospíšil
3434Pilsen boysFilip Holeček
Lukáš Pfeifer
Petr Gotz
3535The beaver loversMartin Lerch
Jaroslav Petr
Radek Buriánek
3636PacakteamMiroslav Pazdera
Jaroslav Žitný
Zdenek Voldán
3737ProsportJiří Štěpánek
Robert Lah
Jaroslav Peňáz
3838XTR TEAMPetr Kepka
Petr Laňka
Daniel Bauštein
39393D Fitness Race TeamRoman Hodek
Ludvík Dlabka
Oldřich Houdek
4040FofrmeniLibor Valenta
Karel Slezáček
Martin Zaoral
4141Czech outdoor eXtréme XXKristýna Dvořáková
Zdeňka Němcová
Ludmila Šídlová
4242D.U.CH. MěřínPeter Chaloupka
Tomáš Uchytil
Karel Láznička
4343KolemjdoucíFrantišek Kopečný
Gamba Sedláček
Zdeněk Vybíral
4444Czech Outdoor eXtréme Team MastersPetr Bielčik
Jaroslav Martínek
Jaroslav Novotný
4545MOOLBIKE.CZRoman Špičák
Martin Langer
Luděk Šamšula
4646VVS VerměřovicePetr Holuša
Aleš Bura
Josef Snopek
4747Kokosy na bobruOndřej Martinek
Ctirad Jarma
Adam Švarc
4848AK Drnovice II - KočkyPavlína Poláčková
Barbora Průdková
Marie Mašínová
4949VITALTECHMilan Verner
Zdeněk Novák
Pavla Valešová
5050Helmut teamMartin Sucharda
Marek Škrlant
Zbyněk Toman
5151Růže mezi trnyEliška Nejedlá
Michal Bureš
Martin Škrlant
5252TriSK Olomouc HVRudolf Hansgut
Milan Pekař
Miroslav Mynář
5353TriSK OlomoucMiroslav Kachyňa
Petr Šlížek
Katarína Křížková
5454Rychlé spermieRudolf Pešan
Nikola Jančijuk
Tomáš Navrátil
5555OSHPavel Szturz
Petr Liszka
Lenka Čatková
5656Hokus pokusPetr Lebeda
Miroslav Macháček
Petr Gotz st.
5757HOFOndřej Juřík
Jan Szturz
František Salaj
5858Tři veteráni - Virtualis TeamJari Kurri
Velký Fred
Otec Ivo
5959SurikatyRadek Svozil
Tomáš Techet
Barbora Řeháková
6060TriSK Olomouc YoungiesMarek Mynář
Lucie Mynářová
Jiří Cirbus
6161Splašení slimáciJosef Faltýnek
Jiří Skála
Vítězslav Kaller
6262Družstvo česko-slovenského přátelstvíStanislav Hošek
Josef Fiala
Marek Radovich
6363Snad se sejdemJosef Kaška
Tomáš Richter
Lucie Potůčková
6464RYCHLÁ ROTATomáš Jančík
Mira Procházka
Ludvík Procházka
6565Tre Dolce GrazieLenka Koudelková
Lenka Šindelářová
Kateřina Tomečková
6666PelicansTomáš Halbrštát
Šimon Tabačko
Jakub Mlčoch
6767Až na krevMichal Jelínek
Lukáš Jelínek
Vít Vondráček
6868KaLiBrLukáš Smyčka
Svatoslav Běhůnek
Tomáš Král
6969PERLINIDaniel Prucek
Martin Tyráček
Pavel Tuháček
7070Snap HagTomáš Coufal
Jenda Putna
Vendula Koupilová
7171DovedovéLadislav Pavlík
Pavel Faltýnek
Rostislav Klíma
7272Tři GrácieRadka Vernerová
Renáta Švábová
Barbora Švábová
7373Harrisarts extreme teamEda Štumpf
Martin Vítek
Ondřej Dlabka
7474Hoffmann-Žižák TeamKamil Samek
Josef Jůna
Martin Žák
7575YOUDA TEAMMichael Hroneš
Jiří Balický
Jiří Pavlík
7676ParabobřiOndřej Bryx
Petr Bryx
Michal Derka
77772V BIKERSMilan Houdek
Vladimír Houdek
David Chod
7878Dva frajeři a jedno hovadoTrojan Ivanov
Kamil Brachař
Jan Král
7979KrušnohorciMartin Šindelář
Martin Rytych
Jindra Outrata
8080Dlouhá PéraFranta Heřman
Josef Bešta
Dan Král
8181ALPA TeamMartin Zapletal
Patrik Trunda
Daniel Vavřík
8282CYKLOSERVERMartin Lomáz
Rudolf Růžička
Matěj Čížek
8383Pivní speciálPetr Blažek
Petr Juříček
Mirek Nohel
8484CYKLOSPORT CHROPYNĚPetr Kučera
Vladimír Kučera
Petr Maikranz
8585PM Consulting / RunsporteamJan Roháček
Jan Doležal
Jan Dvořáček
8686MTB Sokol VilémovPavel Škůrek
Daniel Hynek
Ludvík Smrček
8787Kdo jí tvaroh, vidí za rohTomas Henkl
Michal Nemrava
Stanislav Ploštica
8888TEST
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/local/hosting/home/bobr-cup.cz/web/www/mdl_statistiky/index.php on line 104
8989FRKOVOKOPetr Košťál
Roman Jančovič
Vojtěch Novotný
9090DoktořiAneta Bartelová
Tomáš Doubek
Jan Bartel
9191ToMiHo VyndejPetr Jonáš
Tomáš Kubík
Jakub Mrklovský
9292RBT SlimáciTomáš Minařík
Petr Tomeček
Richard Polišenský
9393Úplné ProkrveníJosef Prokeš
Jan Sklenský
Jan Procházka
9494TJ Sokol MajetínMichal Špičan
Petr Nedopil
Filip Skládal
9595PSK PřerovPavel Horný
Petr Sochor
Dušan Ševčík
9696Moolbike.czRadek Ambrož
David Wiedermann
Daniel Pokorný
9797POSTRADATELNÍJakub ČERNÝ
Tomáš Balhar
Petr Berčák
9898Staři udéchani hafaniVáclav Svak
Eduard Huňka
Zbyněk Bureš
9999Fyzio BábovkyMichaela Jalůvkova
Jana Razimová
Patrícia Skovajsová
100100TEST
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/local/hosting/home/bobr-cup.cz/web/www/mdl_statistiky/index.php on line 104
101101online-olinOldřich Nesvadba
Petr Nemrava
Petr Axmann
102102Senci z HanéMiloš Labuda
Miroslav Vrzal
Jiří Svoboda
103103SOKOLIAdéla Šustová
Marek Sič
Tomáš Keprt
104104PoďsemKamdešMarian Böhm
Filip Aur
Zdeněk Aur
105105JTJ 44Tomáš Šimbera
Tomáš Kostka
Jakub Walter
106106Sokol BouzovVlastimil Bujkovjan
David Kostruh
Vladislav Řezníček
107107Beri&KiliJakub Ambros
Jakub Ambros
Jakub Ambros
108108HeadRadim Bína
Radim Bína
Radim Bína
109109JagermeistersPavel Mokoš
Lukáš Pajonk
Tomáš Chytil
110110ecodecmanRadka Churaňová
Hana Ježková
Barbora Dimovová
111111Duhoví jednorožciLenka Ondrašíková
Adam Svěchovský
Luboš Kozubal
112112Házená TeamDavid Barabáš
Michal Havlíček
Matěj Konšel
113113PROUĎáciJakub Varga
Josef Kotek
Monika Brandejská
114114TREMOR PěčíkovAleš Vlček
Jan Hoza
Petr Kubeša
115115KrušnocipísekMartin Pavouk Sýkora
Aleš Stejskal Beránek
Karel Kódl Kubový
116116Uctívači bobřice LindyLukáš Cintula
Jan Matyáš
Pavol Hrabovský
117117J.P.J. NákloPetr Matura
Jiří Škurek
Jaroslav Kopřiva
118118Jeřábnící - ENDEKALadislav Števanka
Libor Vojtek
Tomáš Slepička
119119KČT Slavoj PrahaMichal Kadeřábek
Šimon Hačecký
Matěj Koudelka
120120Až do dnaMichal Dvorský
Luděk Polívka
Marek Loučka
121121KrušnoborciRichard Pleticha
Vojta Marvan
Jan Janda
122122Tora!Tora!Tora!Simona Dohnalova
Šárka Kudláčková
Veronika Šerclová
123123TEST
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/local/hosting/home/bobr-cup.cz/web/www/mdl_statistiky/index.php on line 104
124124S ÚSMĚVEMMilan Benda
Milan Žovinec
Ludvík Novák
125125Frajeři - Cyklo Polách & synTomáš Kechrt
František Čmakal
Vojtěch Plachý
126126Fifinky - Cyklo Polách & synMarcela Hloušková
Svatka Karafiátová
Eva Komárková
127127Fotři - Cyklo Polách & synLubomír Horký
Martin Jílek
Lubomír Prachař
128128Lovci BleskůOndřej Vortel
Konstantin Kavrentzis
Radek Bargel
129129SK UjčovPavel Praisler
Libor Dinga
Miloš Nečesánek
130130Hlemýždi 2017Petr Chalupa
Luboš Holoubek
Jiří Žák
131131FanaticiJan Vostřejž
František Pouč
Petr Novotný
132132Konópci ze ZábřehaKarol Ozorovský
Jarda Václavek
Víťa Pátek
133133TRO-SKI Praha AMarek Holubec
Pavel Pospíšil
Jakub Vojtěch
134134asi negřiMichal Štěrba
Ladislav Pekáč
Stanislav Petrů
135135move4funDana Hricišín
Barbara Jungová
Eliška Puškášová
136136ŠUTR teamDavid Richter
Martin Brachtl
Jakub Berka
137137ASS Brno Extreme AbueloMarek Chrascina
Milan Damek
Matyáš Zieris
138138Nebudeme posledníPetr Zientek
Lukáš Vaculík
Pavel Třupek
139139O5Z5Jiří Zátopek
Zdeněk Solanský
Martin Střecha
140140Kaktusy PochodovéDominik Sobek
Markéta Salíková
Norbert Vodák
141141Hlavně srandaJan Tkadlec
Viktor Navrátil
Jan Šuba
142142JebřiJakub Pospíšil
Martin Máca
Klára Hladilová
143143TEST
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/local/hosting/home/bobr-cup.cz/web/www/mdl_statistiky/index.php on line 104
144144Czech outdoor eXtréme teamVladimír Srb
Milan Záleský
Šimon Babíček
145145TEST
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/local/hosting/home/bobr-cup.cz/web/www/mdl_statistiky/index.php on line 104
146146Tři kočkyKristýna Chmelková
Lenka Procházková
Vika Dimovová
147147Rk HodonínJan Matějka
Martink Šálek
Antonín Martinka
148148Dva a půl chlapaPavlína Jordánová
Martin Sienty
Vojtěch Matějíček
149149ČVUTeamMartin Durych
Jan Frajbiš
Jakub Zavřel
150150Staří dobříRadek Dohnal
Václav Vacík
Zdenek Matula
151151Force Team JeseníkMartin Bráblík
Ondřej Taraba
Matyáš Novák
152152Hanácky větreJaromír Czmero
Michal Kubica
Jan Návrat
153153Az na dnoMartin Janda
Jan Jelínek
Jan Janda
154154ZPcyklo PROOFY Corratec team BPavel Kysela
Patrik Kysela
Robert Budínský
155155MIXRadek Hála
Iveta Appeltauerová
Libor Pořízka
156156ZPcyklo PROOFY Corratec teamJan Barbořík
Filip Rydval
Martin Solfronk
157157UPOLačkyPetra Poučová
Edita Maříková
Lenka Sováková
158158Slovácké PerlyRichard Šebesta
Roman Helísek
Michal Košík
159159TOPTE DŘEVEM - DREAM TEAMStanislav Krajca
Martin Grézl
Ladislav Krč
160160TOPTE DŘEVEM - FEŠÁCIPetr Sládek
Lukáš Hrbáček
Jaroslav Štěpanánek
161161TOPTE DŘEVEM - KRTEČEK A KALHOTKYOndřej Kukič Kukula
Tomáš Krča Krček
Liborek Šenk
162162TOPTE DŘEVEM - ZAJÍČCIJiří Kasal
Tomáš David
Adam Štěpanánek
163163TOPTE DŘEVEM - TI NEJLEPŠÍKamil Krejčí
Michal Krejčí
Zdeněk Gažar
164164papéénůův hrnecRichard horráácc Horák
Martin papéén Šenk
Miroslav"řetěz" Večera
165165KozenkyKristýna Volfová
Eva Štěpanovská
Dominika Adamcová
166166Holky od bobří řekyAnna Brychtová
Zuzana Skalická
Klara Hricová
167167Kasper - Swix TeamAnita Zikmundová
Karolína Pospíšilová
Tereza Meislová
168168Kasper - Swix TeamJan Hruška
Petr Javůrek
Michal Klauz
169169Tři mašiny u úúúMartin Vacek
Daniel Kouřil
Petr Kratochvíl
170170NEUMEDJan Kostecký
Jakub Otruba
Adam Neubert
171171Výběr z bobrůJan Barabáš
Tomáš Březina
Jan Papula
172172HEINZ - ELEKTROPavel Novák
Jakub Zvonař
Barbora HEINZOVÁ
173173CREDO TEAM 1Pavel Směšný
Tomáš Krč
Petr Veselý
174174ZombieMiroslav Pavlík
Mirek Chuck
Jiří Lubojacký
1751753atlon team UničovIvo Krejčí
Vladislav Krejčí
Pavel Nosál
176176PEPISRobert Kaděrka
Robert Kolář
Oto Kaděrka
177177FACH-MANIRadomír Březina
Stanislav Pavlíček
Jiří Hron
178178Bobřice odvahyLenka Planičková
Martina Macháčová
Hana Oherová
179179Rafters ViceMa(j)ster BratislavaMirik Kasak
Rado Orokocky
Martin Samsely
180180Pivovar LitovelTomáš Lichý
Marek Rauchfuss
Filip Hric
181181Čas-to-ride Pro TeamVendula Kelbichová
Martina Urbanová
Alena Kobrlová
182182OpavaNetJáchym Kovář
Jiří Hudeček
Kamil Mrůzek
183183DOG4BIKEDavid Škrabal
Michal Dvořák
Tomáš Černohouz
184184TroskyMartin Vojtěchovský
David Vydrař
Jiří Koštál
185185X-park FrantiškovLukáš Olejníček
Ondřej Fojtík
Adam Satke
186186M8Jan Kohut
Michal Kaněra
Richard Hála
187187GEM Racing teamMichal Jaroš
Petr Hanák
Karel Kunovský
188188Čim starší tim lepšíVáclav Novák
Jakub Zach
Miloš Chochola
189189TRO-SKI Praha BPetr Novotný
Michal Červenka
Jan Hartmann
190190,,Tátové" a synVlastislav Bašatek
Radim Pavliska
Jan Mrázek
191191S úsměwemMarkéta Uvírová
Soňa Trávníčková
Petra Berková
192192syn-otec-dceraMichal Košík
Ivo Košík
Denisa Košíková
193193SK TřešňovkaPavel Chýňava
František Záhumenský
Jakub Kindl
194194KATODA OLOMÓCPetr Sofka
Josef Havránek
Karel Marek
195195PrinceznyZuzana Eliášová
Gabriela Lounová
Michaela Vaňková
196196BehaimStanislav Opichal
Marek Polách
Pavel Sedlák
1971971966Jan Scheuer
Josef Stejskal
Jan Řehák
198198WC Pivson PrahaJan Bejkovský
Jan Krejčí
Tomáš Vitásek
199199Laurich teamJiří Hrubý
Daniel Beneš
Adam Peterka
200200TřígeneračníRadek Šana
Lukáš Václavek
Jan Mráka
201201MĚSTO CHROPYNĚTomáš Navrátil
Jan Procházka
Tomáš Pavlík
202202Výběr z bobulíIvan Seifert
Vratislav Krobot
Miroslav Novotný
203203JMPJiří Hrachovec
Martin Nanlt
Pavel Knebl
204204KUS Jablonné nad OrliríDenisa Bárnetová
Adéla Koclířová
Blanka Martinková
205205Icik Vyšší BrodJiří Pivec
Michal Pinc
Honza Grofek
206206HellStrings - For death and gloryMarek Ševčík
Karel Mitrenga
Václav Novák
207207Vemblódi 1999Miroslav Hrdlička
Jan Michalic
Roman Ivánek
208208GJO RevivalPavla Smičková
Zbyněk Pospíšil
Jakub Schmalz
209209KVS Hranice klub vodních sportůLucie Rohelová
Tomáš Bláha
Igor Novosad
210210Litovel professional teamVáclav Kratochvíl
Tomáš Bartoň
David Geprt
211211MTM TeamMichal Mašlík
Tomáš Skupieň
Miroslav Veselý
212212Mistři akadmiciAdam Žanda
Jakub Bittner
Michal Šmoldas
213213ZA7DNI7Martin Gogela
Miroslav Havlíčrk
Ivo Ligurský
214214Rychle-by P+P+OPetr Kubíček
Patrik Nešpor
Oto Klír
215215MimoniMikuláš Jecu
Vlastimil Saňák
Pavel Zorek
216216SKS OLO sport for funSvatopluk Sladký
Petr Slavíček
Martin Kratochvíl
217217Black mamba teamLadislav Zajíček
Jindřich Maksant
Alexandrovic Plachtice
218218NeznámesePetr Konečny
Dominik Parma
René Wiedermann
219219Mickeyho klubíkGabriela Andresová
Pavel Chlup
Miroslav Andres
220220TECHTHERM WOMANMarkéta Šnoblová
Miroslava Plchová
Lucie Hůvrová
221221KrušnobobciLadislav Doležal
Lukáš Šustr
Kryštof Šimána
222222NezmařiRadek Jureček
Petr Kratochvíl
Martin Mišurec
223223Hradecký telataPatrik Opoce Mach
Jarda Dědek Suchý
Marek Mára Souček
224224Tres amigosMartin Kudláček
David Dohnal
Miroslav Šercl
225225KVŠJiří Kohout
Jan Vydra
Petr Šmakal
226226OfflineBobřiEliška Trojnová
Miroslav Grepl
Tomáš Míka
227227ŠpuntiEliška Krejčí
Marta Doubravová
Tomáš Vitoul
228228MTB Sokol Vilémov 2Ladislav Matoušek
Josef Dvořák
Petr Škůrek
229229VaraderoMiroslav Hala
Radek Tomanek
Jiří Hala
230230CK Bavi teamJiří Planička
Lukáš Kohout
Maks Frančeškin
231260TEST
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/local/hosting/home/bobr-cup.cz/web/www/mdl_statistiky/index.php on line 104
232289TEST
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/local/hosting/home/bobr-cup.cz/web/www/mdl_statistiky/index.php on line 104
233303TEST
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/local/hosting/home/bobr-cup.cz/web/www/mdl_statistiky/index.php on line 104



  generální partner soutěže

   logo-litovel-cervena

Hlavní  partneři soutěže

 logo_Autocentrum (kopie) 

trek_web

 

volkswagen-logo

 

 

logo IN LIFE uprava kolecko

 

WE-logo-01_web

 

 

Bez názvu 2 (kopie 2)

 


Mediální  partneři soutěže

logo RR elipsa s WWW

 


 Podporují nás 

litovel
město LITOVEL


kraj

 


  Partneři soutěže

logo_gran_web

 

 

craft_logo-120

 

 

RETIS-logo_A4_PRINT (kopie 2)

 

logo_cep_sw_1103_CS2

 

inov-8-logo-black

   

logo-hopax


drevo_logo


 caes

 

CafeGape

 

toitoi

 

 

caus


medi_compression

 

teamtaxilogo